Уряд запропонує перерахувати пенсії для 560 тисяч колишніх військових

Вже до 1 листопада уряд внесе в Верховну Раду законопроект про пенсійне забезпечення військовослужбовців. Цей документ має забезпечити проведення перерахунку пенсій для 560 тисяч колишніх військовіх, який не проводився з 2008 року. Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

За його словами, єдиний закон, у якому залишаться пенсійні особливості в призначенні пенсій, стосуватиметься військовослужбовців і силовиків.

"Але це окремий закон і ми маємо обов’язок внести його у Верховну Раду до 1 листопада. Це приблизно 560 тисяч пенсіонерів. Це поліцейські, це військові і низка інших категорій, яким з 2008 року не перераховувались пенсії", - сказав міністр.

Він додав, що в цьому законі буде забезпечено універсальний підхід при розрахунку пенсій військових, "а не так, як зараз – зарплата, пенсії, грошове утримання, військове звання і так далі".

"Щоб не збільшувати пенсійне забезпечення, у нас десятиліттями військові мали маленький розмір посадових окладів і військових звань, проте купу доплат, які в десятки разів були більшими, ніж саме грошове забезпечення, це ми зараз виправимо", - також додав А.Рева.